Woodland Dreamer to ręcznie tworzone przedmioty z drewna różnych gatunków. Produktem flagowym są zegary z plastrów drewna, sprawdź co tworzymy.

O nas- Rodzina Woodland Dreamer

Do produkcji wykorzystujemy wszelakie rodzaje drewna- dąb, czarny dąb, orzech, jabłoń, mahoń, klon, amarant i wiele innych.

Dajemy Wam wiele możliwości zrealizowania i nabycia ręcznie wykonywanych produktów Woodland Dreamer.

Oferta stała, gdzie możecie dowolnie spersonalizować produkt spośród listy, którą przygotowaliśmy, więcej w zakładce 'personalizacja'. 
Kolekcje, gdzie możecie stać się posiadaczami limitowanej serii handmade. Każdy z produktów będzie oznaczony logiem kolekcyjnym.
Produkt diamentowy, który będzie zawsze tworzony w ilości jednej sztuki, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym. Po sprzedaży zniknie na bardzo długi czas.

 

 

Jak tworzymy

Woodland Dreamer, Drewniane Zegary, Zegary z Drewna

SKLEP

★★★

W Woodland Dreamer kochamy drewno i wszystko co z nim związane. Pragniemy tworzyć rzeczy unikatowe i niespotykane, z naturalnych surowców z dodatkiem kamienia oraz metalu. 

 

Realizując nasze projekty staramy się podkreślić wyjątkowość każdego, nawet najmniejszego kawałka drewna. Wszelkie wady i ubytki widzimy jako coś naturalnego i pięknego, a dzięki nowoczesnym materiałom i technikom jesteśmy w stanie przekształcić je w zalety.

 

Często wykorzystujemy drewno przez innych przeznaczone do spalenia, dając mu nowe życie. Chcielibyśmy, aby każdy mógł cieszyć się pięknem naturalnego drewna w swoim domu.

Jesteśmy kochającą się rodziną, która swoimi produktami chce poszerzyć  i zjednoczyć rodzinę miłośników ręcznie tworzonych projektów. Dołącz do nas, zapraszamy i czekamy!


 

Kim jesteśmy

KONTAKT

Wyroby z Drewna, Sztuka z Drewna, Zegary Z Plastra Drewna

Nasz kierunek określa jedno słowo. Handmade.
Wychodzimy naprzeciw masowym niedopracowanym produkcjom.
Produkty Woodland Dreamer wykonane są z ogromną dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu ich jakość utrzymana jest na najwyższym poziomie.

CHCEMY, BYŚ NAS POZNAŁ

CZEŚĆ, TO MY!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zarejestrowani w Polsce.

office@woodlanddreamer.com

+48 511 911 510

PL

EN